Color logo - no background-2d642db28ea6af37d51dcaa31ec86580.png

apie projektą
Vystytojas

Autentiškam
ir moderniam
gyvenimui

Apie projektą

Urban Life – subalansuotas šiuolaikinio skubančio žmogaus poreikiams. Tai „Hanner“ būsto gyvenviečių projektas, jungiantis 3 būsto projektus Vilniuje: „Verkių Sodas“ (Verkių g. 39), „City Yard“ (Riterių g. 10) ir „Hill City“ (Pulko g. 3).

Visi trys būsto projektai pasižymi patogia bei perspektyvia lokacija, kurioje gyvendami pajusite pulsuojantį miesto ritmą gamtos apsuptyje. Pasirinkdami būstą bet kuriame iš „Urban life“ projektų, gyvensite sinergijoje tarp sostinės ritmo ir ramybe dvelkiančių namų bei juos supančios gamtos – Ozo parko su tvenkiniais ar Neries upės su paplūdimiais ir dviračių takais.


3 projektai / 1-3 kambarių pasirinkimas / Plotai nuo 25.86 kv. m.

Žinome, kad kokybiškam gyvenimui svarbu viskas: ir ranka pasiekiama infrastruktūra, ir čia pat sutinkamos poilsio erdvės gamtoje. Suprantant laiko svarbą, svarbiausius objektus pasieksite greitai ir patogiai: šalia namų įsikūrusios pagrindinės ugdymo įstaigos, Ogmios miestas su prekybos bei laisvalaikio vietomis, renginių arenos, sporto ir sveikatingumo centrai. Susisiekimas čia patogus bet kuria transporto priemone – automobiliu, dviračiu bei visuomeniniu transportu, kurio stoteles rasite prie pat namų.
https://www.urbanlife.lt/pasiulymai/
Vieta mieste
Čia gera gyventi
Pasikalbėkime apie
Jūsų svajonių namus
Parašykite mums
Mielai padėsime jums išsirinkti namus
Sutinku su privatumo politika.
Sutinku gauti naujienlaiškį
Kiti hanner projektai