TAUPYKITE LAIKĄ - APDAILĄ PATIKĖKITE MUMS

Pilna apdaila
Vystytojas

PASIKLIAUKITE MŪSŲ PROFESIONALIAIS DIZAINERIAIS

Norime taupyti Jūsų brangų laiką bei sumažinti būsto įrengimo rūpesčius įsikeliant į naujus namus. Dėl to, derindami su dizaineriais ir kruopščiai atrinkdami tiekėjus, parengėme Jums pilnos būsto apdailos sprendimus.
KAIP TAI VEIKIA?

Pasirinkę Jums labiausiai tinkantį pilnos apdailos standartą, toliau su apdailos darbų koordinatoriumi suderinsite individualų interjero projektą: pasirinksite medžiagas, spalvas, įrengimo darbus. Pasitvirtinus projektą, mes atliksime darbus ir Jūs įsikelsite į įrengtą butą, žinodami, jog apdaila buvo atlikta profesionaliai ir kokybiškai.

Standart apdaila
Nuo 460 Eur/m2
Premium apdaila
Nuo 520 Eur/m2

PRADINIS ĮNAŠAS - 3 000 EUR

"City Yard" projekte parduodamiems būstams taikomas avansinis mokėjimas dalimis. Sumokėkite pirmąją 3 000 EUR įmoką, o likusią -15 proc. būsto vertės pradinio įnašo sumą išskaidysime apmokėjimui dalimis iki būsto statybų pabaigos. Įnašo kaupimo grafikas bus sudarytas ir pritaikytas išskirtinai pagal Jūsų poreikius, o joks pabrangimo mokestis nebus taikomas.

Vienintelis kriterijus – visa pradinio įnašo suma turi būti sukaupta iki statybos darbų pabaigos statomame name.

Jei kaina 100 000 EUR, 15 proc. pradinio įnašo suma lygi 15 000 EUR. Sumokate 3 000 EUR pradinę įmoką, o likusius 12 000 EUR išskaidote 12 mėnesių ir mokate dalimis po 833 EUR.

Pasikalbėkime apie
Jūsų svajonių namus
Parašykite mums
Mielai padėsime jums išsirinkti namus
Sutinku su privatumo politika.
Sutinku gauti naujienlaiškį
Kiti hanner projektai